Anunț achiziție servicii de proiectare faza DALI, pentru proiectul cu titlul: „Restaurare și consolidare Ansamblul Mănăstirii Războieni, sat Războieni, com. Războieni, jud. Neamț”

MĂNĂSTIREA RĂZBOIENI, din Sat Războieni, com. Războieni, Jud. Neamț,  organizează procedura de achiziție de SERVICII DE PROIECTARE faza DALI (Documentație de avizare a lucrărilor de intervenții; Expertiză tehnică, Studiu istoric-arhitectural, Fișă analitică de evidență a monumentului istoric, Fișa obligației privind folosința monuemntului istoric, Studiu arheologic preliminar, Documentații avize la faza DALI), pentru proiectul cu titlul  ”Restaurare și consolidare Ansamblul Mănăstirii Războieni, sat Războieni, com. Războieni, jud. Neamț”.

SPECIFICAȚIILE TEHNICE ȘI CONDIȚIILE DE PARTICIPARE pot fi descărcate de aici.